banner

Brīvdienas Ēģiptē

Rezervē izdevīgākos ceļojuma piedāvājumus ar ANEX Tour!

ĒĢIPTE

Ēģipte atrodas Āzijas Sinaja pussalā un Āfrikas ziemeļaustrumos, ko apskalo Sarkanā jūra un Vidusjūra. Tā robežojas ar Palestīnu, Izraēlu, Lībiju un Sudānu. Galvaspilsēta – Kaira.

Valsts ir iecienīta pludmales brīvdienu un niršanas cienītāju vidū, ko var apvienot ar plašu ekskursiju programmu skaitu. Ēģiptē radusies vecākā Zemes civilizācija, pateicoties kurai valstī ir saglabājušies daudzi senie pieminekļi un viens no "7 pasaules brīnumiem" – Gīzas piramīdas. Daudzveidīgās ekskursiju programmas ļauj ikvienam viesim iegremdēties valsts senajā vēsturē un iepazīties ar bagātīgo vietējo kultūru. Kur, ja ne Ēģiptē, Jūs varat apbrīnoties no piramīdu un sfinksu diženuma, apmeklēt īstu austrumu tirgu un izpētīt unikālās zemūdens pasaules skaistumu.

Ēģiptes kūrortus apskalo Pasaules okeāna sāļākā un viena no siltākajām jūrām. Sarkanās jūras koraļļu, jūras dzīves un faunas kvalitāte un daudzveidība ir nepārspējama ziemeļu puslodē.

Klimats

Ēģiptes teritorija atrodas tropiskā un subtropiskā klimata zonā, kurai raksturīgas karstas un sausas vasaras ar temperatūru līdz +35 °C Šarm El Šeihā un Hurgadā, maigi mitras ziemas ar temperatūru līdz +22 °C. Pludmales sezona ilgst no novembra līdz martam.

Zemā mitruma un minimālā nokrišņu daudzuma dēļ pludmales brīvdienām visērtākajā sezonā augstā temperatūra ir viegli panesama.

Klimata īpatnība ir temperatūras starpība tuksnesī (no mīnus temperatūras naktī, līdz + 45 °C dienā). Pavasarī var būt smilšu vētras.

Ūdens temperatūra Vidusjūrā vasarā ir +26 °С, ziemā +16 °С. Sarkanajā jūrā attiecīgi +28 °С un +23 °С. Pludmales brīvdienas Sarkanās jūras piekrastē ir pieejamas visu gadu.
 

AVIOKOMPĀNIJAS

Neatkarīgi no tā, kurp ceļojums ir paredzēts – ar mums jūs vienmēr rezervējat ideālu lidojumu! Jūms būs iespēja lidot ar labi zināmām aviokompānijām.

TŪRISMA PROFESIONĀĻI

Katrā galamērķī Jūs sagaidīs profesionāli ANEX Tour darbinieki kā arī mūsu gidi reģionos, kuri gatavi būs Jums palīdzēt.

TRANSFĒRI UZ VIETAS

Tiklīdz Jūs ieradīsieties galamērķa lidostā, Jūs laipni sagaidīs mūsu darbinieki un nogādās uz rezervēto viesnīcu.