banner

Par mums

 

 

Laipni lūdzam ANEX Tour mājas lapā. Anex Tour ir viens no vadošajiem pasaules Tūrisma operātoriem, kurš attīstās un aug līdzi laikam.

Ko mēs piedāvājam?

Mēs piedāvājam brīvdienas no ekonomiskās klases līdz elites VIP līmenim uz dažādiem galamērķiem. Mūsu plašais viesnīcu un kūrortu piedāvājums tiek pastāvīgi atjaunināts, un pakalpojumu kvalitāte tiek pastāvīgi uzlabota.

Katru gadu ANEX Tour savā darbā ievieš jaunas tūrisma tehnoloģijas. Inovācijas ļauj ietaupīt laiku, enerģiju un naudu ne tikai mums, bet arī mūsu partneriem - aģentūrām un tūristiem. Mūsu tīmekļa vietne ir īsts palīgs klientiem: tajā var ātri iepazīties ar viesnīcu aprakstiem, jaunumiem, īpašajiem piedāvājumiem un daudz ko citu. Tiešsaistes ekskursiju rezervēšanas sistēma ļauj rezervēt ekskursiju minūtes laikā, aizpildot vienkāršu veidlapu, un pēc tam sekot līdzi pieteikuma statusam.

Katrā brīvdienu valstī mūsu tūristus sagaida gidi, kuri ir absolvējuši tūrisma studijas. Viņi visi ir lieliski profesionāļi, kuri ir iesaistīti katra tūrista atpūtas un ekskursiju organizēšanā individuāli. Ar katru gadu paplašinās arī pieejamo ekskursiju saraksts. Visi mūsu transfēri tiek veikti ar komfortabliem uzņēmuma autobusiem. Daudzu gadu pieredze tūrisma tirgū, ANEX Tour darbinieku profesionalitāte, partneru uzticamība, plašs viesnīcu piedāvājums, augsts serviss un sirsnīga viesmīlība jūsu rīcībā.

Kāpēc mēs?

Strādājot tūrisma tirgū, esam guvuši panākumus, atzinību un mūsu partneru un tūristu uzticību. Mūsu lidojumu skaits un tūristu plūsma pieaug katru sezonu. Mums ir svarīgi ne tikai nodrošināt tūristiem labu atpūtu, bet labākais labi padarīta darba rādītājs ir ceļotājs, kas plāno nākamo atpūtu ar ANEX Tour.


 

AVIOKOMPĀNIJAS

Neatkarīgi no tā, kurp ceļojums ir paredzēts - ar mums jūs vienmēr rezervējat ideālu lidojumu! Jūms būs iespēja lidot ar labi zināmām aviokompānijām.

VIESNĪCU PAKALPOJUMI

Mēs piedāvājam jums viesnīcas ar lielisku servisu, vislabāko kvalitāti un augstu viesu apmierinātības līmeni, lai jūs justos ērti.

TŪRISMA PROFESIONĀĻI

Katrā galamērķī Jūs sagaidīs profesionāli ANEX Tour darbinieki kā arī mūsu gidi reģionos, kuri gatavi būs Jums palīdzēt.

TRANSFĒRI UZ VIETAS

Tiklīdz Jūs ieradīsieties galamērķa lidostā, Jūs laipni sagaidīs mūsu darbinieki un nogādās uz rezervēto viesnīcu.