banner

Hurgada

HURGADA

Kopējā informācija

Hurgada – pirmais Ēģiptes kūrorts, kas sāka uzņemt viesus no visas pasaules. Tas joprojām ir populārākais tūristu centrs Sarkanās jūras piekrastē. Šī kūrorta skaistās smilšu pludmales ir īpaši slavenas tādu ūdens sporta veidu cienītāju vidū kā sērfings, niršana, vindsērfings un kaitsērfings, kā arī burāšana.

Hurgadas tūrisma infrastruktūra ir labi attīstīta, šeit viss ir radīts labai atpūtai. Liela dažādu kategoriju viesnīcu izvēle ļauj nodrošināt gan klusu, mājīgu atpūtu tūristiem ar bērniem, gan arī izvēlēties trokšņainu, dzīvīgu viesnīcu jauniešu kompānijai.

Hurgada atrodas 500 km uz dienvidaustrumiem no Ēģiptes galvaspilsētas – Kairas. Kūrorta pilsēta sastāv no trim daļām: vecpilsētas (El-Dahar), jaunās pilsētas (Sakkala) un viesnīcām, kas stiepjas no dienvidiem uz ziemeļiem tālu aiz pilsētas robežām.

Zemūdens niršana

Daudzi cilvēki ierodas Hurgadā, lai nodarbotos ar zemūdens niršanu. Zemūdens pasaule šeit ir bagāta ar krāsainām aļģēm, zivīm un koraļļiem, un rifi dažviet atrodas tuvu krastam. Pilsētā ir niršanas skolas, kurās māca iesācējiem un organizē zemūdens safari uz skaistākajām vietām Sarkanajā jūrā.

Ekskursijas

Pilsētā ir vērts apmeklēt veco El Dahar rajonu, apskatīt lielāko mošeju pilsētā El Mina, apmeklēt Jūras bioloģijas muzeju un veikt unikālus pirkumus vietējā tirgū.