banner

Sal Hašišs

SAL HAŠIŠS

Kopējā informācija

Elitārs kūrorts, kas veidots pēc labākajām arābu greznības tradīcijām. Atrodas 18 km attālumā no Hurgadas lidostas. Ideāla vieta tūristiem, kas pieraduši pie augsta līmeņa servisa un komforta: 12 km vistīrākās pludmales, viesnīcu kompleksi, golfa laukumi, strūklakas, ūdens kanāli un lagūnas. Galvenais princips, pēc kura tika uzbūvēts kūrorts, ir “Nekaitēt dabai”.

Pateicoties labi attīstītajai infrastruktūrai, ekskursijas uz Sal Hašišs ir iecienījuši dažādu kategoriju tūristi: jauni pāri, ģimenes ar bērniem, golfa spēlētāji un niršanas entuziasti.

Klimats

Laikapstākļi Sal Hašišs priecē ar saulainām dienām gan ziemā, gan vasarā. Salīdzinoši vēsos mēnešos (decembris-marts) ūdens temperatūra Sal Hašišs līcī ir +21–22 °С, gaisa temperatūra ir +21–24 °С. Citā laikā gaiss sasilst līdz +25–31 °С, ūdens – līdz +24–28 °С.

Atpūta

Iegādājoties ceļojumu uz Sal Hašišs, tūristi galvenokārt ņem vērā atpūtu pludmalē. Šī kūrorta plašās nepārpildītās pludmales raksturo nevainojama tīrība, smalkas smiltis, lieliski skati uz jūru, kā arī maiga ieeja jūras krastā, kas ir īpaši ērta maziem un jaunajiem tūristiem. Starp pludmales aktivitātēm ir vērts atzīmēt braucienus ar laivām ar caurspīdīgu apakšu, kas ļauj apbrīnoties ar koraļļiem un citiem dziļjūras iemītniekiem un ērti fotografēt.