banner

BRĪVDIENAS TURCIJĀ

Rezervē izdevīgākos ceļojuma piedāvājumus ar ANEX Tour!

TURCİJA

Par valsti

Turcija ir unikāla valsts, kas apvieno austrumu garšu, gadsimtiem senu vēsturi ar neticami skaistu dabu un elegantu apkalpošanu. Turciju apskalo četras jūras: Vidusjūra, Egejas jūra, Melnā un Marmora. Turcija lepojas ar savu dabas daudzveidību: Marmarisas smaragda kalniem, Kemeras majestātiskajām klintīm, Antālijas priežu mežiem, bezgalīgajiem Belekas līdzenumiem, Sides smilšainajām pludmalēm un Alanjas zilajiem ūdeņiem.

Turcijā ir daudz viesnīcu katrai gaumei, kur pat ar minimālu budžetu ANEX Tour var piedāvāt "viss iekļauts" atvaļinājumu. Turcijas brīvdienas ir piemērotas absolūti visiem: tūristiem ar maziem bērniem, prasīgiem klientiem,  jauniešu kompānijām, āra entuziastiem un pāriem. Bet neuztraucieties: neviens Jūs visus vienā viesnīcā neizmetinās – viesnīcu infrastruktūras dažādība ir pārmērīga!

Turcijas Republika atrodas galvenokārt Tuvo Austrumu Āzijas dienvidrietumu daļā un daļēji Dienvidaustrumeiropā. Valstij ir sauszemes robežas ar Gruziju, Armēniju, Azerbaidžānu un Irānu austrumos, ar Irāku un Sīriju dienvidos, ar Grieķiju un Bulgāriju rietumos. Pateicoties savai izdevīgajai atrašanās vietai, Turcija ir skaistas dabas un ekoloģiskās daudzveidības īpašniece, kas apvieno unikālu Āfrikas, Āzijas un Eiropas floras un faunas sajaukumu. Šīs zemes ir auglīgas, tāpēc šeit aug leknā veģetācija, kā arī lielākā daļa augļu, ko redzat savu pilsētu veikalos.

Klimats

Turcijas klimats ir ar kontinentālām iezīmēm. Vasaras parasti ir karstas un sausas, savukārt ziemas ir aukstas un sniegotas. Atkarībā no reģiona, laikapstākļi valstī atšķiras. Egejas jūras un Vidusjūras piekrastes klimats ir subtropu, kas padara ziemu maigāku un uz zemes neatstāj sniegu. Tūrisma sezona Turcijā sākas no maija un ilgst līdz novembrim.

Populārākie brīvdienu galamērķi Turcijā

Populārākie brīvdienu reģioni

AVIOKOMPĀNIJAS

Neatkarīgi no tā, kurp ceļojums ir paredzēts – ar mums jūs vienmēr rezervējat ideālu lidojumu! Jūms būs iespēja lidot ar labi zināmām aviokompānijām.

TŪRISMA PROFESIONĀĻI

Katrā galamērķī Jūs sagaidīs profesionāli ANEX Tour darbinieki kā arī mūsu gidi reģionos, kuri gatavi būs Jums palīdzēt.

TRANSFĒRI UZ VIETAS

Tiklīdz Jūs ieradīsieties galamērķa lidostā, Jūs laipni sagaidīs mūsu darbinieki un nogādās uz rezervēto viesnīcu.