banner

Makadibeja

MAKADIBEJA

Kopējā informācija

Makadibejas kūrorta zona atrodas gleznainā līča krastā, 35 km attālumā no Hurgadas. Attālums no apdzīvotām vietām ļauj iegūt pirmās klases brīvdienas prom no lielo kūrortpilsētu steigas un burzmas.

Makadibeja tiek uzskatīts par cienījamu kūrortu. Šeit ir lieliska infrastruktūra, kas galvenokārt sastāv no 4 un 5 zvaigžņu viesnīcām ar Eiropas līmeņa servisu. 

Hurgadas tuvums ļauj bieži ceļot uz pilsētas centru, iepirkties tirgū un iepirkšanās centros. Liels Makadi kūrorta pluss ir tas, ka viesnīcas ir daļa no vienota ansambļa, un teritorijas ir savstarpēji saistītas.

Zemūdens niršana

Makadibejas līcī ir 2 koraļļu rifi – centrālajā pludmalē un Abu Nachish salā. Ienirstot dziļumā, pie pirmā rifa var sastapt murēnas, rifu haizivis un nogāzes, bet snorkelējot redzami krāsaini koraļļi un zivis. Otrs rifs apņem salu, taču straumes šeit ir pietiekami spēcīgas, tāpēc nirt var tikai instruktora pavadībā. Vēl viens populārs Makadibejas līča rifs atrodas Giftun salā. Ūdens temperatūra Makadibejas līcī nenoslīd zem +20 °C, tāpēc peldēties un izpētīt zemūdens pasauli var visa gada garumā.

Izklaide un ekskursijas

Laikapstākļi Makadibejas līcī ļauj doties ekskursijās bez sezonas pārtraukumiem, lai gan vasaras mēnešos to ir grūtāk izdarīt augstās gaisa temperatūras dēļ.

Iegādājoties ceļojumu Makadibejas līcī, nevajag aprobežoties tikai ar jūru un pludmali. Jūs varat doties uz ūdens atrakciju parku, akvāriju, vindsērfingu vai ekskursijās. Adrenalīna devu var iegūt trīs stundu tuksneša ekskursijā ar džipiem vai kvadracikliem. Ja Jums tuvāki ir laivu braucieni, ir vērts īrēt jahtu vai pavizināties ar kuģi ar stikla panorāmas logiem. Šī ir lieliska iespēja redzēt zemūdens pasauli tiem, kas baidās nirt.